Mūsu klients, viens no lielākajiem Picēriju tīkliem Latvijā un Baltijas valstīs, aicina Jūs uz pastāvīgu un ilglaicīgu sadarbību.

Uzņēmuma darbības nozare:
Restorānu un mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumi

Amata nosaukums:
PAVĀRA PALĪGS/PICU CEPĒJS

Darba pienākumi:

  • Ātri un garšīgi gatavot kvalitatīvu  ēdienu pēc noteiktām kalkulācijām, ievērojot sanitārās un higiēnas normas

Prasības pretendentam (izglītība, valodu zināšanas u.c.):

  • Vēlama iepriekšēja pieredze un/vai izglītība ēdināšanas pakalpojumu sniegšanā;
  • Spēja strādāt komandā;
  • Pozitīva attieksme pret darbu un dzīvi;
  • Spēja strādāt pilnu darba slodzi jauktā maiņu grafikā

Brīvo darba vietu skaits:

  • 10 vakances

Aicinām un piedāvājam:

  • darbu veiksmīgā uzņēmumā;
  • profesionālu apmācību un pieredzi;
  • motivējošu atalgojumu atbilstoši ieguldītajam darbam;
  • profesionālu un draudzīgu kolektīvu;
  • attīstības un izaugsmes iespējas

Darba devēja kontaktinformācija.

  • Kontakttālrunis: +371 29184154
  • E-pasts: eduards@u-recruit.lv

Kontakpersona: Eduards Kobiļuks

Varat pieteikties vakancei nosūtot savu cv un pieteikumu:

1035 Kopējie skatījumi 1 Skatījumi šodien

Komentāri

komentāri