personāla atlase un noma

DARBS VĀCIJĀ – ĶELNE.

 

Esam atgriezušies Vācijas pilsētā – Ķelne. Liekam profilus, skrūvējam reģipsi un špaktelējam. Liels objekts. Darbus veicam Q3 kvalitātes līmenī.

Iepriekš Ķelnē viesojāmies, kad veicām darbus pilsētas centrā, ofisa mājā.

Darbs tuvojas beigu stadijai, atlicis vēl vietām pieskrūvēt otro reģipša slāni un nošpaktelēt visu.

Zemāk skatieties video un bildes pirms darbu uzsākšanas un kad darbs tuvojas beigu stadijai.

Ja atbilsti sludinājumā minētajiem kritērijiem un esi gatavs pievienoties mūsu komandai, sūti savu CV un pieteikuma vēstuli, ar mums varat sazināties arī telefoniski. Mūsu kontakti redzami zemāk.


VAKANCE: CELTNIEKS, DAŽĀDAS SPECIALITĀTES.

https://www.u-recruit.lv/celtnieks/
zvaniet mums pa tālruni:
Kontakti Latvijā:
+371 20371071.
e-mail (CV): info@u-recruit.lv


Video no objekta:

Pirms darbu uzsākšanas:

Darbs tuvojas beigu stadijai, atlicis vēl vietām pieskrūvēt otro reģipša slāni un nošpaktelēt visu.

 

 

 


Mūsu jaunais objekts atrodas 10 minūšu pastaigas attālumā no ezera Scheuerbach. Apkārtnē, īpaši apkārtējos mežos, ir iecienītas dažādas aktivitātes, piemēram, riteņbraukšana un pārgājieni. Ķelnes/Bonnas lidosta atrodas vien 5 km attālumā. Booking.com vietnē šis objekts ir novērtēts ar 8,6 no 10 zvaigznēm. Jā, tā ir viesnīca un saucas tā – Jaumann´s Hotel.

Vienā no viesnīcas ēkām notiek rekontrukcijas darbi un mēs tur liekam profilus, skrūvējam reģipsi un špaktelējam, uzstādam durvis. Šis nav vienīgais objekts šajā pilsētā, par pārējiem varat lasīt zemāk.


Fotogrāfijas no objekta:


Esam uzsākuši jaunus darbus Ķelnes pilsētas valsts iestāžu (robežsardzes/muitas) biroja ēkās. Šajā objektā veicam: taisām sienas (profils, reģipsis, špaktelējam Q3 līmenī). Kopumā ir 5 mājas, kas paredzētas kā biroja ēkas. Nu jau tuvojamies darbu beigām pirmajā mājā un drīzumā uzsāksim darbus otrajā un pārējās ēkās.

Pirms darbu uzsākšanas:

Fotogrāfijas no ēku iekšpuses, darbi tuvojas beigu stadijai:

 


Informācija par Vācijas pilsētu Ķelne:

Ķelne ir pilsēta Vācijas rietumos. Tā atrodas Reinas upes lejtecē. Uz austrumiem no Ķelnes atrodas tā sauktā Bergisches zeme (zemas kalnu grēdas reģions) un kalnainais apgabals Sauerlande; dienvidrietumos atrodas Eifeļa nacionālais parks.

Pēc iedzīvotāju skaita lielākā pilsēta Ziemeļreinā-Vestfālenē. Ekonomikas, kultūras, izglītības un reliģiskais centrs. Viena no senākajām Vācijas pilsētām, jo dibināta jau Senās Romas laikos.

Ķelne ir odekolona dzimtene. Šeit dzimuši Romas imperatora Nerona māte Agripina, mūziķis Žaks Ofenbahs un Maks Bruhs, rakstnieks Heinrihs Bells, politiķi Augusts Bēbelis un Konrads Adenauers.

Mūsu dienās pazīstama ar savu Domu, Kölsch alu un kā Vācijas plašsaziņas līdzekļu centrs (pilsētā atrodas WRD radio un RTL televīzijas galvenās mītnes).

Futbols

Ķelnē bāzējas divas futbola komandas: FC Ķelne un Fortūna. FC Ķelne spēlē Pirmajā Bundeslīgā. Komanda neatrodas vadošajās pozīcijās, bet vairākkārt ir kļuvusi par nacionālā čempionāta čempionu (1962, 1964, 1978). Ir četrkārtēja Vācijas kausa ieguvēja (1968, 1977, 1978, 1983). 1986. gadā bija UEFA kausa fināliste. Otrs spēcīgākais futbola klubs Ķelnē ir “Fortuna”. Šobrīd tas spēlē vienā no zemākajām valsts līgām. Klubam nebijanav bijuši augsta līmeņa sasniegumi. Ķelnes priekšpilsētā Leverkūzenē ir bāzēts futbola klubs “Bayer 04”.

Hokejs

Hokejs ir populārs pilsētā. Vietējais klubs “Kölner Haye”, kas spēlē Vācijas hokeja līgā, ir viens no spēcīgākajiem klubiem Vācijā. Astoņkārtējs Vācijas čempions (1977, 1979, 1984, 1986, 1987, 1988, 1995, 2002). Viens no apmeklētākajiem hokeja klubiem Eiropā, vidēji 17 tūkstoši cilvēku pulcējas vienā spēlē.

Handbols, Basketbols, Regbijs

Ķelnē darbojas arī handbola komanda “Gummersbach”, basketbola komanda “Rhein-Energie-Köln” un regbija komanda “Ķelne Centurions”. Pilsētā ir Rein Energie stadions, kur spēlē FC Ķelne, daudzfunkcionālā iekštelpu Lanxess arēna, hipodroms un daudzi mazi stadioni un sporta kompleksi.

Ķelnē notika piecas 2006. gada FIFA Pasaules kausa spēles. “Lanxess Arena”, kas ir lielākais hokeja stadions ārpus Ziemeļamerikas, rīkoja 2001. un 2010. gada IIHF pasaules čempionāta spēles, kā arī rīkoja 2017. gada Pasaules kausu.

Vairāk par pilsētu lasiet: Ķelne

#darbs #darbsVācijā #UniversalRecruitment

Share This
Zvaniet mums/Call us