personāla atlase un noma

Darbs Vācijā – Heinsberga.

 

Darbs Vācijas pilsētas Heinsbergas objektā ir izdarīts uz visiem 110%. Kopā saskrūvēts 700 kv.m. ģipšakartona, uzbūvēts 300 kv.m. jaunu sienu, tās nošpaktelētas un noslīpētas.


Turpinām darbus Vācijā. Esam pabijuši vairākos mūsu objektos un apskatījušies veicamo darbu sarakstus, un bildes. Šoreiz ciemosimies Vācijas pilsētā – Heinsberga. Par šo pilsētu kā ierasts varēsiet palasīt raksta apakšā, bet tagad pastāstīsim par jau paveiktajiem darbiem šajā objektā un parādīsim bildes pirms pārējo darbu uzsākšanas. Pirmajās bildēs varat apskatīties jau paveikto darbu – uzmontēti profili, ielikta vate, pieskrūvēts reģipsis un nošpaktelētas sienas (Tālāk jau darbs būs krāsotājiem). Otrajā bilžu sadaļā varat apskatīt bildes, kur redzams kā izskatās pirms mēs uzsākam darbus (Ir uzlikts profils sienām). Tālāk mūsu darbs ir ielikt vati, aizskrūvēt reģipsi un nošpaktelēt. Darbs norit ātri un galvenais, ka kvalitatīvi, kas mūsu pasūtītājam nav mazsvarīgi. Ātri un galvenais kvalitatīvi, ja esi gatavs izaicinājumam un iestāties mūsu darbinieku pulkā, raksti, sūti savu CV, gaidīsim!

 

VAKANCE: CELTNIEKS, DAŽĀDAS SPECIALITĀTES.

 

https://www.u-recruit.lv/celtnieks/
zvaniet mums pa tālruni:
Kontakti Latvijā:
+371 20371071.
e-mail (CV): info@u-recruit.lv


Pēc darbu paveikšanas:


Pirms darbu uzsākšanas:


Informācija par Vācijas pilsētu Heinsberga:

Heinsberga ir pilsēta Ziemeļreinā-Vestfālenē, Vācijā. Tā atrodas netālu no robežas ar Nīderlandi, pie Wurm upes, aptuveni 20 km uz Ziemeļaustrumiem no Nīderlandes pilsētas Sittard un 30 km uz dienvidrietumiem no Vācijas pilsētas Mönchengladbach.

Tajā dzīvo 41 942 iedzīvotāji (uz 2018. gada 31. decembri). Tās platība ir 92,14 kv. km. Pilsēta ir sadalīta 13 pilsētas rajonos.

Heinsbergas pilsētā ir tikai dažas senas būves. Lielākā daļa pilsētas tika iznīcināta 1944. gadā Otrā pasaules kara laikā.

Galvenās apskates vietas ir:

  • Sv. Gangolfa baznīca;
  • Pilsdrupas;
  • Vecā apgabaltiesa;
  • Heinsbergas rātsnams u.c.

Velo Tūre pa pilsētu:

#darbs #darbsVācijā #UniversalRecruitment

Share This
Zvaniet mums/Call us