personāla atlase un noma

Darbs Vācijā – Hamburga.

 

Esam atkal Vācijā un neskatoties uz COVID 19 pandēmiju, ievērojot visas likuma normas, turpinām darbus. Šoreiz esam Vācijas pilsētā Hamburga. Darbus uzsākām kādā no pilsētas Privātajām klīnikām. Nē, nē, neuztraucieties, viss ar mums ir kārtībā un visi esam veseli.
Veicam pilnu iekšējo apdari. Grīdas seguma maiņa un atjaunošana, sienu līdzināšana, špaktelēšana, krāsošana, griestu līdzināšana, reģipša darbi, kā ari labierīcību izbūve, santehnikas darbi. Darbu uzsākšanas sākuma stadijā telpas izskatījās ļoti sliktā stāvoklī, mūsu uzdevums savest šeit visu kārtībā, ko arī taisāmies panākt. Mums tas ir pa spēkam un dodamies pretī izvirzītajiem mērķiem!

Vakance: Celtnieks, dažādas specialitātes.

https://www.u-recruit.lv/celtnieks/
zvaniet mums pa tālruni:
Kontakti Latvijā:
+371 20371071.
e-mail (CV): info@u-recruit.lv


Follow us

Mūs varat atrast

Adrese
Elijas iela 17
Rīga, LV 1050

Pieņemšanas laiks
– Pirmdiena 14:00-17:00

Trešdiena 9:00-12:00


Neliela informācija par Vācijas pilsētu Hamburga:

– pilsēta Vācijas ziemeļos. Hamburga ir viena no lielākajām ostas pilsētām Eiropā, kas atrodas Elbas upes ietekā Ziemeļjūrā.

Hamburga ir nozīmīgs Vācijas transporta mezgls. Hamburgas osta ir Vācijas lielākā osta pēc pārkrauto kravu daudzuma, otrā lielākā osta Eiropā aiz Roterdamas ostas un piecpadsmitā noslogotākā osta pasaulē. Hamburgas osta ir viena no populārākajām kruīza kuģu piestātnēm Eiropā. Hamburga ir bijusi nopietns finanšu centrs gadsimtiem ilgi. Hamburgā atrodas Berenbergas banka, kas ir otrā vecākā banka pasaulē un ir dibināta 1590. gadā. Tā ir arī nozīmīgs industrijas un mediju centrs.

Hamburga ir arī nozīmīgs tūrisma galamērķis gan Vācijas iedzīvotājiem, gan tūristiem no citām valstīm. 2015. gadā tā tika atzīta par sešpadsmito labāko pilsētu pasaulē pēc dzīves apstākļiem. Tā ir Johannesa Brāmsa dzimtā pilsēta.

Sports

Populārākais sporta veids ir futbols. Vācijas Bundeslīgā spēlē futbola klubs Hamburger SV. Augstākajā līgā ir spēlējis arī futbola klubs FC St. Pauli, kas pašlaik (2012./2013. gada sezonā) spēlē otrajā spēcīgākajā Vācijas līgā. 2006. gada FIFA Pasaules kausa ietvaros Hamburgas stadionā AOL Arena, tagad Imtech Arena, tika aizvadītas piecas spēles.

Vācijas hokeja līgā spēlē Hamburg Freezers, savukārt labākā rokasbumbas komanda ir HSV Hamburg. Ir attīstīti arī citi sporta veidi, ne tikai komandas, bet arī individuālajās disciplīnās.

Hamburgā atrodas viens no vecākajiem akadēmiskās airēšanas klubiem.

Hamburgas apkārtnē kopš 1996. gada notiek augstākās kategorijas viendienas šosejas riteņbraukšanas sacensības EuroEyes Cyclassics (iepriekš ar nosaukumiem HEW Cyclassics un Vattenfall Cyclassics).

Vairāk par pilsētu lasiet: Hamburga

#darbs #darbsVācijā #UniversalRecruitment

Share This