personāla atlase un noma

Darbs Vācijā – Emmeriha pie Reinas.

 

Šis ir mūsu pirmais raksts 2023. gadā un to mēs veltīsim objektam, kas atrodas pilsētā netālu no Vācijas/Nīderlandes robežas. Emmerich atrodas Reinas ziemeļu krastā, 4 km attālumā no robežas ar Nīderlandi. Tā ir pēdējā Vācijas pilsēta pie Reinas, pirms upe ietek Nīderlandē. Skaista pilsēta ar nedaudz vairak kā 30.000 iedzīvotājiem. Daudz skaistu vietu, bet par visu pēc kārtas.

Darbs Vācijā celtniecībā!

Laipni ielūdzam Jūs uz nelielu ekskursiju pa pilsētu – Emmeriha pie Reinas. Apskatīsimies fotogrāfijas no objekta un nedaudz iepazīsimies ar šo apdzīvoto vietu. Mūsu veicamie darbi šajā objektā: Taisām jumta izolāciju, griestus un sienas, veicam apdares darbus, špaktelējam. Darbus veicam pēc visiem Eiropas standartiem un klientam vēlamā laika nogrieznī. Ātri bet kvalitatīvi!

Darbs Vācijā

– pieteikties vakancei varat nospiežot uz zemāk redzamo saiti:

https://www.u-recruit.lv/celtnieks/

Emmeriha pie Reinas


Mums joprojām ir nepieciešami darbinieki, varbūt mēs meklējam tieši Jūs!

VAKANCE: CELTNIEKS, DAŽĀDAS SPECIALITĀTES.

https://www.u-recruit.lv/celtnieks/
zvaniet mums pa tālruni:
Kontakti Latvijā:
+371 20371071.
e-mail (CV): info@u-recruit.lv


Darbs Vācijā

Darbs Vācijā – Emmerich am Rhein


Bildes no objekta:

Citi raksti:


Informācija par Emmeriha pie Reinas upes:

Emmeriha pie Reinas ziemeļos robežojas ar Nīderlandes pašvaldībām Montferland, Oude IJsselstreek un ‘s-Heerenberg, kas visas atrodas Nīderlandes provincē Gelderlandē. Austrumos tā robežojas ar Vācijas pilsētu Rīsu (Rees). Dienvidos tā robežojas ar Reinas upi, bet uz dienvidiem no šīs upes – ar Vācijas pilsētu Kleve. Rietumos tā robežojas ar Nīderlandes pašvaldībām Rijnwaarden un Zevenaar, kas abas atrodas arī Nīderlandes provincē Gelderlandē.

Interesantas vietas pilsētā:

Reinas promenāde. Emmerihas Reinas promenāde ir populāra vieta gan vietējiem iedzīvotājiem, gan tūristiem. No šejienes paveras skaists skats pāri Reinas upei un uz Emmerihas Reinas tiltu. Pēc renovācijas, kas ilga no 2003. līdz 2007. gadam, 1 km garā promenāde var lepoties ar dažādiem restorāniem, kafejnīcām un Reinparku ar savu rotaļu laukumu.

Geistmarkt un lauksaimnieku tirgus. Reinas promenādes tiešā tuvumā atrodas Geistmarkt, kur katru trešdienu un sestdienu notiek “Emmerich’s Farmer’s Market”. Pircējiem ir plaša svaigu produktu izvēle, sākot no dārzeņiem, augļiem, svaigām zivīm, gaļas līdz pat ziediem.

Reinas muzejs. Reinas muzejā tiek izstādīti 130 kuģu modeļi, kā arī citas interesantas ekspozīcijas. Turklāt ir arī Biber zemūdene, viena cilvēka U-laiva no Otrā pasaules kara un izstādes par kuģošanu pa Reinu, pilsētas vēsturi un zivsaimniecību.

Emmeriha pie Reinas karte

Vairāk iepazīties ar Emmerihu pie Reinas upes varat šeit: Emmerich am Rhein.

Share This
Zvaniet mums/Call us