personāla atlase un noma

Darbs Vācijā – Duisburga.

 

Darbs Vācijā turpinās. Jauna nedēļa, jauna pilsēta. Šoreiz esam ieradušies pilsētā – Duisburga. Darbus veicam kādā no pilsētas viesnīcām un veicamie darbi ir sekojoši: Taisam reģipša sienas – profili, vate, reģipsis, špaktelēšana un slīpēšana. Izbūvējamo sienu kopējais apjoms ir 1336 kv. m.. Mūsu lozungs paliek veicais: Ātri, bet galvenais kvalitatīvi!

Gaidām Tavu CV un varbūt tieši Tu kļūsi par mūsu jauno komandas biedru!

 

VAKANCE: CELTNIEKS, DAŽĀDAS SPECIALITĀTES

 

https://www.u-recruit.lv/celtnieks/
zvaniet mums pa tālruni:
Kontakti Latvijā:
+371 20371071.
e-mail (CV): info@u-recruit.lv

Iepriekšējie raksti par Vāciju:


Pirms darbu uzsākšanas:


Informācija par Vācijas pilsētu Duisburga:

Dīsburga jeb Duisburga (vācu: Duisburg) ir sena Vācijas pilsēta, kas atrodas valsts rietumos, Rūras baseinā pie Rūras upes ietekas Reinā. Dīsburga atrodas Ziemeļreinas-Vestfālenes federālajā zemē. Tā ir piektā lielākā Ziemeļreinas-Vestfālenes pilsēta. Pēc 2013. gada datiem Dīsburgas administratīvajās robežās dzīvo 486 855 iedzīvotāji. Pēc iedzīvotāju skaita tā ir Vācijas piecpadsmitā lielākā pilsēta un 63. lielākā Eiropas Savienības pilsēta.

Dīsburga ir nozīmīgs smagās rūpniecības un tirdzniecības centrs. Pilsētā atrodas Dīsburgas osta, kas ir lielākā iekšzemes osta pasaulē. Dīsburgā atrodas universitāte, kas ar vairāk kā 39 000 studentu ir viena no lielākajām Vācijas universitātēm.

Vairāk informācijas: Duisburga

Sports

Duisburgā ir populāri dažādi sporta veidi, bet vispopulārākais tās iedzīvotājiem ir vietējais futbola klubs MSV Duisburg. Nesen izbūvēts jauns sporta stadions (MSV Arena), kur tiek spēlēts gan futbols, gan Amerikāņu futbols. 2005. gada vasaras mēnešos Duisburgā norisinājās Pasaules Spēles (vairāk lasiet: 2005 World Games). Duisburga ir pazīstama arī ar savu Reinas-Rūras-Maratonu, airēšanas un kanoe regatēm un regulāri notiekošajiem pasaules čempionātiem. Citi populāri sporta veidi ir hokejs, beisbols, amerikāņu futbols, ūdenspolo un lauka hokejs.

Vietējais futbola klubs MSV Duisburg šosezon (2020/2021) spēlē trešajā Līgā un pēc 36 aizvadītām spēlēm no 38, 20 komandu konkurencē ierindojas 14 vietā (11 uzvaras, 10 neizškirti; 15 zaudējumi = 43 punkti).

Video par pilsētu:

Share This
Zvaniet mums/Call us