personāla atlase un noma

Darbs Vācijā – Diseldorfa.

 

Mēs pārceļamies uz jaunu pilsētu. Šoreiz esam Vācijas pilsētā – Diseldorfa. Šonedēļ mēs uzsākam darbus jaunā objektā – Viesnīca, kas sastāv no 4 korpusiem. Objekts atrodas netālu no pilsētas dzelzceļa stacijas. Patreiz mēs strādājam vienā no korpusiem. Mūsu darbu specifika nav mainījusies. Taisam reģipša sienas (metālkonstrukcijas, reģipsis, špaktelēšana). Ir plānots veikt darbu visā viesnīcā, taču tam mums ir vajadzīgi papildus darbinieki. Mēs gaidām Jūsu CV!

Vakance: Celtnieks, dažādas specialitātes.

https://www.u-recruit.lv/celtnieks/
zvaniet mums pa tālruni:
Kontakti Latvijā:
+371 20371071.
e-mail (CV): info@u-recruit.lvInformācija par Vācijas pilsētu Diseldorfa:

pilsēta Vācijas rietumos, Reinas-Rūras reģionā, Ziemeļreinas-Vestfālenes federālās zemes administratīvais centrs un Diseldorfas apgabala štata valdības mītne. Diseldorfa kopā ar Berlīni, Frankfurti pie Mainas, Minheni un Hamburgu ir viens no pieciem lielākajiem ekonomikas, transporta, kultūras un politiskajiem centriem Vācijā. Diseldorfā ir divas ostas, kā arī daudzas augstākās izglītības iestādes, jo īpaši Diseldorfas Mākslas akadēmija un Heinriha Heina universitāte.
Sports –
Katru gadu decembrī pilsētā notiek Pasaules kausa posms distanču slēpošanā (formātā “race in the city”, pašā Diseldorfas centrā uz mākslīgā sniega). Sacensību programma ir tradicionāla – sprints un komandu sprints.
Slavenākā pilsētas futbola komanda “Fortuna” ir Vācijas čempione (1933), divkārtēja Vācijas kausa ieguvēja (1979 un 1980), Kausu ieguvēju kausa fināliste (1979). 1935. gadā dibinātā hokeja komanda “DEG Metro Stars” – astoņkārtēja Vācijas čempione (1967, 1972, 1975, 1990-1993, 1996), Vācijas kausa ieguvēja (2006), Eiropas čempionāta finālisti (1992) …
Vīriešu basketbola komanda Diseldorfas “Magics”, kas atrodas Burg-Wächter Castello Diseldorfas dienvidos, pēdējos gados pastāvīgi ierindojas Otrās Bundeslīgas tabulas augšgalā.
Vairāk par pilsētu varat lasīt šeit: Diseldorfa


Орёл и Решка. Кругосветка – Дюссельдорф. Германия

#darbs #darbsVācijā #UniversalRecruitment

Share This
Zvaniet mums/Call us