personāla atlase un noma

Darbs Vācijā – Diseldorfa.

 

Esam atgriezušies Vācijas pilsētā – Diseldorfa. Iepriekšejo reizi šeit viesojāmies, jo veicām darbus vienā no pilsētas viesnīcām. Šoreiz darbus veicam jaunā objektā. Sadarbībā ar mūsu partneriem būvējam māju. Veicamie darbi: mūrēšana, bloku likšana, armēšana un betonēšana. Bildēs varat apskatīties kā objektā izskatās darbu veikšanas procesā. Noteikti padalīsimies ar Jums ar bildēm arī pēc darbu pabeigšanas.

Darbs rit pilnā sparā un iespējams tieši Tu drīzumā kļūsi par mūsu komandas biedru, tāpēc ja atbilsti sludinājumā izklāstītajām prasībām droši sūti mums savu pieteikumu un tiekamies jau drīz!

VAKANCE: CELTNIEKS, DAŽĀDAS SPECIALITĀTES.

https://www.u-recruit.lv/celtnieks/
zvaniet mums pa tālruni:
Kontakti Latvijā:
+371 20371071.
e-mail (CV): info@u-recruit.lvPapildus informācija par Vācijas pilsētu Diseldorfa:

Diseldorfa ir uz biznesu vērsta pilsēta. Rheinufer promenādē ir neskaitāmas kafejnīcas, lai Jūs varētu lieliski izbaudīt laiku. Varat apmeklēt vēsturisko Alstadt kvartālu vai apmeklēt bārus Medienhafen ostā, pie reizes aplūkojot tās dīvaino avangarda arhitektūru. Turklāt, Diseldorfa nesen saņēma godalgu par skaistāko skvēru Vācijā, Burgplatz, tā ka Diseldorfā ir daudz skaistu apskates vietu.

Interesanti aplūkot 14. gs. baznīcu “Lambertuskirche” ar slīpu torni, pilsētas vecajā daļā. Pilsētā notiek modes un tehnikas gadatirgi kā “Boot Messe” (noteikti jāapmeklē laivu un ūdenssporta cienītājiem), kā arī populārais “Kirmes tirgus”, kas ir lielākais tirgus pie Reinas, strādā deviņas dienas vasarā un katru gadu piesaista vairāk nekā 4 miljonus apmeklētāju.

Vecpilsēta (Altštate). Diseldorfas vecpilsēta ir ļoti slavena. Gandrīz pilnībā iznīcināta 2. pasaules kara laikā, tā tika pārbūvēta saskaņā ar vēsturiskajiem plāniem uz tā pamatu sienām, kas padara to par īstu vēsturisku pilsētu. Mūsdienās vecpilsēta ir iecienīts iepirkšanās centrs, un naktīs un nedēļas nogalēs tas pārvēršas par tā saukto “garāko bāru pasaulē”. Viena kvadrātkilometra attālumā atrodas aptuveni 260 bāri, kafejnīcas un mājīgas alus darītavas. Blakus vecpilsētai ir Reinas upe ar jauko promenādi.

Burgplatz (Pils laukums) atrodas pie vecpilsētas robežas blakus Reinai. Kādreiz šeit bija Bergas grāfu, vēlākā Jülich-Kleve-Berg hercoga pils. Vēlāk pils tika rekonstruēta par baroka pili, kas nodega 1872. gadā. 1888. gadā drupas tika pilnībā likvidētas, atstājot tikai vienu torni. Šodien tornī atrodas iekšzemes kuģniecības muzejs. Kafejnīca torņa augšpusē piedāvā lielisku skatu uz Reinu un garām braucošajiem kuģiem. Laukums tika nosaukts par vienu no jaukākajiem laukumiem Vācijā pēc Otrā pasaules kara.

#darbs #darbsVācijā #UniversalRecruitment

Share This
Zvaniet mums/Call us