personāla atlase un noma

Darbs Vācijā – Brandenburga.

 

Esam apmeklējuši Vācijas galvaspilsētas piepilsētas – Verderi un Grossbeerenu. Pirms dodamies uz Berlīni, apskatīsimies vēl vienu šādu piepilsētu un mūsu darba objektu tajā. Laipni ielūdzam Jūs uz nelielu ekskursiju pa pilsētu – Brandenburga pie Hāfeles. Kā ierasts apskatīsimies fotogrāfijas no objekta (pilsētas viesnīca) un nedaudz iepazīsimies ar šo apdzīvoto vietu. Mūsu veicamie darbi šajā objektā: Taisām reģipša montāžas un sienu apdares darbus. Kā ierasts darbus veicam pēc visiem Eiropas standartiem un klientam vēlamā laika nogrieznī. Ātri bet kvalitatīvi!

Brandenburga

Brandenburga

Brandenburga

Brandenburga

  1. Esam Jūs iepazīstinājuši un izstāstījuši kas ir špaktelēšanas darbi un to kvalitātes līmeņi (Darbs Vācijā – Hamburga (u-recruit.lv));
  2. Esam izstāstījuši priekš kam ir vajadzīga špaktelēšana un apskatījuši video (Darbs Vācijā – Leipciga (u-recruit.lv)).

Šoreiz apskatīsimies kā tiek veikta reģipša montāža, sienu apdares darbi. Nākamajā rakstā, viesojoties Berlīnē, sīkāk apskatīsim kas tad ir reģipša darbi un kā/kad tie tiek veikti.


Mums joprojām ir nepieciešami darbinieki, varbūt mēs meklējam tieši Jūs!

VAKANCE: CELTNIEKS, DAŽĀDAS SPECIALITĀTES.

https://www.u-recruit.lv/celtnieks/
zvaniet mums pa tālruni:
Kontakti Latvijā:
+371 20371071.
e-mail (CV): info@u-recruit.lv


Brandenburga pie Hāfeles

Brandenburga pie Hāfeles


Bildes no objekta:

Citi raksti:


Informācija par Brandenburgu pie Hāfeles:

Brandenburga pie Hāfeles ir pilsēta ar apriņķa tiesībām Vācijā, Brandenburgā pie Hāfeles upes ar 71 778 iedzīvotājiem (2010.gadā). Brandenburgas pilsēta devusi vārdu gan Brandenburgas federālajai zemei, gan vēsturiskajai Brandenburgas markgrāfistei.

Brandenburgas pilsēta ir Brandenburgas bīskapijas un Brandenburgas markgrāfistes centrs līdz 1417. gadā par markgrāfistes galvaspilsētu kļuva Berlīne.

Brandenburga pie Hāfeles atrodas 229,71 kvadrātkilometru platībā Brandenburgas štata rietumos, aptuveni 70 kilometru attālumā no Berlīnes un pieder pie tās aglomerācijas teritorijas.

Brandenburga pirmo reizi minēta kā pilsēta 1170. gada dokumentos.

Tā kā pie Brandenburgas Otrā pasaules kara laikā atradās Arado Flugzeugwerke aviācijas un Opel kravas mašīnu rūpnīcas, tā smagi cieta sabiedroto bombardēšanā. Tūlīt pēc kara Brandenburgas Opel rūpnīcas iekārtas tika izvestas uz PSRS, kur lika pamatus zīmola “Moskvič” ražošanai. Pēc Otrā pasaules kara līdz 1991. gadam pilsēta atradās VDR sastāvā. Pēc Vācijas apvienošanās tā ir zaudējusi ceturto daļu tās iedzīvotāju.

Sports

Ņemot vērā ģeogrāfisko atrašanās vietu – daudzu ezeru un upju tiešā tuvumā, ir pamatoti, ka pilsētā atrodas vairāki ūdens sporta klubi. Bez airēšanas un kanoe airēšanas ūdens sporta veidiem Brandenburgā ir pārstāvēts arī futbols, regbijs, handbols, ūdenspolo, teniss, cīņas sports un hokejs.

Slavenākā sportiste un pilsētas goda pilsone ir kanoe airētāja Birgita Fišere, kura olimpiskajās spēlēs kopumā izcīnīja astoņas zelta un četras sudraba medaļas, padarot viņu par veiksmīgāko Vācijas olimpieti vēsturē.

Brandenburga pie Hafeles upes ir Vācijas Sumo federācijas oficiālā mītne, kuras pārziņā bija 2016. gada Eiropas kadetu čempionāts Sumo. Brandenburgā regulāri notiek arī citi starptautiski sumo turnīri, piemēram, Rolanda kauss.

Vairāk iepazīties ar Brandenburgu pie Hāfeles varat šeit: Brandenburg an der Havel.

 

Share This
Zvaniet mums/Call us