personāla atlase un noma

Darbs Vācijā – Boltenhāgena.

 

Šonedēļ uzsākām jaunu objektu Vācijas piejūras kūrortpilsētā Boltenhāgenā. Špaktelējam sienas un griestus. Darbus veicam 9 mājās.

Ja atbilsti sludinājumā minētajiem kritērijiem un esi gatavs pievienoties mūsu komandai, sūti savu CV un pieteikuma vēstuli, ar mums varat sazināties arī telefoniski. Mūsu kontakti redzami zemāk.

VAKANCE: CELTNIEKS, DAŽĀDAS SPECIALITĀTES.

https://www.u-recruit.lv/celtnieks/
zvaniet mums pa tālruni:
Kontakti Latvijā:
+371 20371071.
e-mail (CV): info@u-recruit.lvInformācija par Vācijas pilsētu Boltenhāgena:

Boltenhagen ir Vācijas piejūras kūrorts Meklenburgā-Priekšpomerānijā, Baltijas jūras krastā 30 km uz austrumiem no Lībekas. No tā paveras plašs skats uz Lībekas līci; 5 km plata un smilšaina pludmale, laipa, restorāni un veselības spa. Boltenhāgena tiek uzskatīta par daļu no Vācijas Rivjēras.

Boltenhāgena ir īpaši populāra ģimeņu vidū, jo šeit ir skaista pludmale.

Jahtu piestātne ar zvejas ostu savienojas ar kūrortu tās austrumu galā, piedāvājot viesnīcas un privātās pludmales, no kurām paveras skats uz milzīgo Wohlenberger Wiek – seklu līci starp Boltenhāgenu un Vismāru.

Uz rietumiem no pilsētas un netālu no piejūras atrodas gleznainā mazā Gross-Schwansee pils, kas nesen atjaunota un pārveidota par luksusa viesnīcu. Uz dienvidiem no tā var apmeklēt Botmeras savrupmāju, ievērojamu Tjūdora stila muižas ēku blakus esošajā Klütz ciematā.

Pat vēsturiski Boltenhāgena ir bijusi populāra brīvdienu kūrorts Austrumvācijā kā otra pilsēta, kur izvietoti peldēšanas vagoni. Šodien pilsēta piedāvā gandrīz 10 000 gultasvietu.

Mākslas vēsturnieks Vilhelms Titels dzimis Boltenhāgenā.

#darbs #darbsVācijā #UniversalRecruitment

Share This
Zvaniet mums/Call us