personāla atlase un noma

Darbs Vācijā – Bermatingen un Abtsgmund.

 

Turpinās mūsu viesošanās Vācijā. Šoreiz parādīsim bildes no objekta, kur ir paveikts darbs un no objekta, kur darbi vēl ir priekšā. Sākumā paviesosimies Vācijas Dienvidos, netālu no Šveices robežas. Maza, omulīga pilsētiņa, kas saucās Bermatingen, ar apmēram 4.000 iedzīvotājiem. Bermatingen atrodas 4 km uz rietumiem no Markdorfas. Tā ziemeļos robežojas ar Salemu, austrumos ar Meersburgu.


Video par pilsētu:


Kad šeit mēs darbus esam pabeiguši, tad dodamies Vācijas iekšienē uz Štutgartes pusi. Mūsu mērķis ir pilsēta Abtsgmünd. Šeit mums darbs ir uz tuvākajām 5 dienām, tāpēc tas jāveic ātri, bet par kvalitāti arī neaizmirstam. Ja nebūtu kvalitātes diez vai mums būtu tik daudz darba, vai ne? Darbus veicam pēc Q2 kvalitātes. Par špaktelēšanas kvalitātes līmeņiem Jūs varat palasīt vienā no mūsu iepriekšējiem rakstiem – Darbs Vācijā (Hamburga).

Pilsēta Abtsgmünd arī nav liela, iedzīvotāju skaits ir nedaudz virs 7.000 (7 431). Abtsgmünd atrodas divu upju – Leinas un Kočeras – satekas vietā. Pilsētā dzimis Patriks Benedikts Zimmers (dzimis Abtsgmund, Württemberg, 1752. gada 22. februārī; miris Stenheimā netālu no Dilindženas, 1820. gada 16. oktobrī – bija katoļu filozofs un teologs). Līdz 2006. gadam Abtsgmünd rīkoja Summer Breeze Open Air metāla festivālu.


Video par pilsētu:

Darbs rit pilnā sparā! Ja esi gatavs jauniem izaicinājumiem un atbilsti sludinājumā minētajām prasībām, sazinies ar mums un tiekamies Vācijā!

VAKANCE: CELTNIEKS, DAŽĀDAS SPECIALITĀTES.

https://www.u-recruit.lv/celtnieks/
zvaniet mums pa tālruni:
Kontakti Latvijā:
+371 20371071.
e-mail (CV): info@u-recruit.lv


Paveiktais darbs Vācijas pilsētā Bermatingen:


Bildes no Vācijas pilsētas Abtsgmünd:

#darbs #darbsVācijā #URecruit


Citi raksti:


 

Zvaniet mums/Свяжитесь с нами
Share This