personāla atlase un noma

Darbs Vācijā – Berlīne.

 

♥ Beidzot esam ieradušies Berlīnē. Šodien apskatīsimies kādus darbus esam paveikuši, kā arī iepazīsimies ar Vācijas lielāko pilsētu – Berlīni!

Darbi noritēja divās Viesu mājās. Veicām reģipša montāžas un sienu apdares darbus. Tāpat veicām špaktelēšanas darbus. Darbs Vācijā turpinās un gaidīsim Jūsu pieteikumus uz vakanto vakanci!

Tuvākajās dienās uzsāksim darbus vienā lielā objektā, bet par to mēs pastāstīsim un paradīsim jau nākamajos rakstos! ♥

Berlīne, Vācija

Berlīne, Vācija

  1. Esam Jūs iepazīstinājuši un izstāstījuši kas ir špaktelēšanas darbi un to kvalitātes līmeņi (Darbs Vācijā – Hamburga (u-recruit.lv));
  2. Esam izstāstījuši priekš kam ir vajadzīga špaktelēšana un apskatījuši video (Darbs Vācijā – Leipciga (u-recruit.lv));
  3. Pagājušajā reizē apskatījāmies kā tiek veikta reģipša montāža, sienu apdares darbi (Darbs Vācijā – Brandenburga (u-recruit.lv)).
Darbs Vācijā

Darbs Vācijā

Šoreiz apskatīsimies kas tad ir reģipša apdares darbi, kā tie tiek veikti un galvenais kāpēc tie tiek veikti?


Ģipškartons jeb reģipsis.

 

Ja sienas ir nelīdzenas, pastāv vairāki varianti, kā šo situāciju labot: lai vizuāli noslēptu defektus, var uzstādīt sienu paneļus, izlīdzināt sienas ar ģipškartona plāksnēm, kā arī ar dažādu tepes maisījumu palīdzību apmest sienas.

 

Ģipškartona plāksnes ir ideāls līdzeklis jaunu dimensiju izbūvei iekštelpās!

 

Ģipškartona loksnes ir universāls un visai populārs iekštelpu sienu apdares materiāls (daudziem ģipškartons ir pazīstams ar nosaukumu reģipsis). Reģipša plāksnes ļauj īstenot visdažādākos mērķus – veikt sienu un griestu apdari vai starpsienu montāžu dzīvojamās un ofisa telpās, veidot skaistas durvju un logu arkas, ailes, izlīdzināt dažādas virsmas un nomaskēt dažāda lieluma defektus, kā arī izmantot materiālu grīdu ieklāšanas procesā. Tāpat no ģipškartona veido apjomīgus dekoratīvus elementus sienām un piekaramo griestu konstrukcijas.

Īpašā un pārdomātā ražošanas procesā top dažāda veida un pielietojuma ģipškartona plāksnes, kas sniedz veidošanas brīvību pat visdrosmīgāko ideju īstenošanai dzīvē. Šāda veida apdare noslēps sienas nelīdzenumus, kā arī dažādas caurules, elektroinstalācijas un citas nepilnības. Metāla karkasa starpsienas ir veidotas no vienkārtas vai dubulta metāla karkasa, kas apšūts ar ģipškartona plāksnēm no abām pusēm vienā vai vairākās kārtās. Starpsienu konstrukcija pa perimetru tiek savienota ar blakus esošajām ēkas konstrukcijām. Sienas starptelpā būvfizikālo prasību gadījumā iespējams iebūvēt siltumizolācijas materiālus, kā arī elektroinstalācijas vai sanitārās instalācijas.

Priekšrocības un trūkumi

 

Ģipškartonam kā celtniecības un remontdarbu materiālam ir virkne vērtīgu īpašību:

• universāls pielietojums;
• elpojošs materiāls, kas neietekmē dabisko mikroklimatu telpās;
• nesatur cilvēka veselībai kaitīgas sastāvdaļas;
• skaņas izolējošas īpašības;
• ideāli līdzena virsma;
• iespēja veidot jebkādu dekoratīvo apdari;
• pieņemama cena;
• viegla montāža.

Protams, kā jebkuram materiālam, arī reģipsim ir savi trūkumi, kurus ir svarīgi ņemt vērā, izvēloties šo materiālu:

• nepietiekama izturība pret mehānisko iedarbību;
• materiālu nedrīkst izmantot telpās ar paaugstinātu mitruma līmeni bez papildu mitrumizolācijas;
• ģipškartona zāģēšanas un griešanas procesā jāizmanto speciāla aizsargmaska, lai izvairītos no ģipša putekļu nokļūšanas elpošanas orgānos.

 

Galvenie veidi un pielietojums

 

Standarta reģipša plāksnes var izmantot telpās, kurās ir optimāls mitruma līmenis (ne vairāk kā 70%). Standarta ģipškartona plāksne ir paredzēta iekšdarbiem (sausām telpām), plāksnes izmantojamas griestu, sienu un starpsienu apdarei divās kārtās. Standarta ģipškartona plāknes ir vispopulārākas pateicoties to zemajai cenai. Standarta ģipškartons atbilst visām ugunsdrošības prasībām dzīvojamās telpās. Šāda veida reģipsi apdares un remontdarbos izmanto visbiežāk (sienu un griestu apšūšanai, starpsienu montāžai), un to var atpazīt pēc pelēcīgas krāsas kartona pārklājuma.

 

Grīdas reģipsis – Ģipškartona paveids, kas īpaši paredzēts grīdu veidošanai, pa virsu klājot, piemēram, linoleju, mīksto grīdas segumu, parketu, laminātu vai flīzes, to iespējams izmantot arī peldošo grīdu konstrukcijās. Grīdas reģipša plāksnes ģipša masā ir iestrādāts stikla šķiedras armējums pateicoties armējumam plāksne ir īpaši izturīga. Grīdas reģipsi var izmantot arī standarta reģipša vietā, taču atšķirībā no tā grīdas ģipškartona plāksnēm ir paaugstināta izturība pret uguni un temperatūras svārstībām, un līdz ar to arī augstāka cena. Grīdas reģipša loksnēm ir labas skaņu izolējošās īpašības, kas ļoti noder veidojot ēkas otrā stāva grīdas pamatni, tāpat reģipša plāksnes lieliski noderēs  ja uz koka grīdas pamatnes grasāmies ieklāt materiālus kurus nepieciešams pielīmēt pie grīdas pamatnes (flīzes, parkets). Grīdas reģipsis ir pārklāts ar brūnas krāsas kartonu.

 

Locītu formu ģipškartona loksnes – Šīs reģipša loksnes  paredzētas lai veidotu dažādas sarežģītības liektās konstrukcijas (arkas, kolonas, sarežģītas griestu formas), loksne ir 2 reizes plānāka par standarta loksni un ģipša masā tā izturībai ir iestrādāti stiklašķiedras matiņi, tādēļ arī tā 2 reizes vieglāk padosies ieklāt vietās kur standarta loksne pārlūztu.

 

Īpaši izturīgas ģipškartona loksnes – loksne ir izturīga pret triecieniem, mitrumizturīga un ugunsdroša, loksne paredzēta tādās vietās kā gaiteņi, sienas kurās tiek iekārtas mēbeles, durvju ailēs.
Loksnes kartona virskārta ir izturīgāka kā citām reģipša loknēm, kas ir arī šīs loksnes lielākais plus. Pēc apstrādes loksnes virskārta ir grūtak sabojājama, kas nav mazsvarīgi noslogotos gaiteņos, jo reti kurš no mums nav apskādējis gaiteņa sienu piemēram pārnesot mēbeles.

 

Skaņu izolējošas ģipškartona loksnes – reģipša loksne ar īpaši blīvu ģipša slāni. Loksnes izmanto ēkas starpstāvu konstrukcijās, kā arī publiska tipa ēkās, neraugoties uz to, ka šī plāksne varbūt arī nodrošinās mazliet efektīvāku skaņas izolāciju telpā, taču lielāku uzmanību ieteiktu pievērst reģipsim paredzētā karkasa montāžas procesā, visās sasaistēs ar nesošajām konstrukcijām izmantojot amortizācijas lentas kā arī karkasu aizpildot ar siltumizolācijas materiālu, jo kā mums zināms skaņa vislabāk vadās tieši caur konstrukciju.

 

Pretvēja ģipškartona loksnes – paredzēta izmantošanai ēkas ārpusē virs siltumizolācijas materiāla zem ventilējamās fasādes daļas, loksnes kartona pārklājums ir ūdeni atgrūdošs, pie šī reģipša montāžas izmantojama speciāla lenta kuru izmantojam lokšņu sadurvietu nosegšanai.

 

Zaļās jeb mitrumizturīgās ģipškartona loksnes – Mitrumizturīgā ģipškartona plāksne, vai vienkārši dēvētais zaļais reģipsis tiek izmantos telpās ar paaugstinātu mitruma līmeni, piemēram, vannas istabās, pirtīs, bēniņos, pagrabos vai virtuvēs, kā arī logu ailēs. Var izmantot arī griestu apšuvei, lai mazinātu appludināšanas risku no augšējiem dzīvokļiem. Atšķirībā no standarta ģipškartona šīm plāksnēm ģipsī ir silikona granulas un antibakteriāli piemaisījumi, kas padara šo plākni mitrumizturīgu. Reģipsis tiek pārklāts ar impregnētu zaļu kartonu, kas kavē mitruma uzsūkšanos un ir izturīgs pret pelējuma sēnīti. Uzstādot plāknes telpās kur mitrums ir paaugstināts (vannas istabas, baseinu un pirts telpas) tās apstrādei arī izmantot atbilstošus materiālus.

 

Sarkanās jeb ugunizturīgās ģipškartona loksnes –  izmanto telpās ar paaugstinātu uguns bīstamību, tādās kā apkures telpas, pirtis, darba telpas un vietās ap kamīniem. Var izmantot dūmvadu apšuvei, kā arī katlu mājās. Sastāvā ietilpst stikla šķiedra, kas pasargā no skābekļa piekļuves un apslāpē liesmu izplatīšanos, neļauj sabrukt ģipša pamatnei, šādā veidā aizturot uguns tālāku izplatību ēkas konstrukcijās. Loksnes apkures telpās ieteicams ieklāt divās kārtās, tā lai otrā kārta nosegtu pirmās kārtās lokšņu sadurvietas, tāpat stūra savienojumus ieteicams aizpildīt ar ugunsdrošu pildmasu. Ugunsizturīgo ģipškartonu var atpazīt pēc rozā krāsas kartona pārklājuma.

 

Ģipškartona uzstādīšana uz sienām: sagatavošanas posms.

 

Sākotnējā posmā izpildītājam jāveic vairāki darbi, lai sagatavotu nepieciešamos materiālus, detaļas un instrumentus, lai nodrošinātu piekļuvi darba virsmai un tās sagatavošanai.

Sienu apmetuma procesam ar ģipškartona plāksnēm jums būs nepieciešams:

  • metāla profils;
  • plākšņu pārvietošanas rokturi, skavas (lokšņu pārvietošaans instruments);
  • plākšņu lifts (ērts, ja veicat plākšņu pieskrūvēšanu pie griestiem);
  • atbalsta statnis (iespējams noturēt reģipsi pie griestiem šaurās telpās. Noturēt plāksnes dažādos slīpumos vai vertikāli, atbastot to pret pretējo sienu);
  • reģipša plākšņu malu grieznis, lineāls un plākšņu griezējs;
  • stiprinājumi (pašvītņojošas skrūves un tapas, krustojumi, savienotāji);
  • pareizas izmēra ģipškartona loksnes;
  • profesionālais rīks: āmurs, perforators, metāla šķēres vai nazis, skrūvgriezis.

Jāatzīmē, ka speciālisti izceļ divas ģipškartona montāžas metodes: bez rāmja (ģipškartona uzlikšana uz līmes) un izmantojot iepriekš atbalstītu metāla profilu.

Darbs Vācijā

Darbs Vācijā

Pirms izlīdzināt sienas ar ģipškartona plāksnēm, jums vajadzētu izlemt, vai telpā ir iespējama siltuma izolācija un tā ir nepieciešama. Kā izolācijas materiālu Jūs varat izmantot izolācijas stiklu, stikla vates, putas, kas jānovieto atbalsta rāmja dobajā telpā. Neaizmirstiet arī likt nepieciešamās inženierkomunikācijas.

Pēc sienu segumu pārklājuma ar ģipškartonu, Jūs varat droši pāriet pie nākamajiem apdares darbiem – špaktelēšanas, krāsošanas vai tapešu līmēšanas.


Video:

Avots:

Ģipškartona veidi un pielietojums : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv;

Instrumenti – ātrai reģipša montāžai | varupats


Mums joprojām ir nepieciešami darbinieki, varbūt mēs meklējam tieši Jūs!

Darbs Vācijā!

VAKANCE: CELTNIEKS, DAŽĀDAS SPECIALITĀTES.

https://www.u-recruit.lv/celtnieks/
zvaniet mums pa tālruni:
Kontakti Latvijā:
+371 20371071.
e-mail (CV): info@u-recruit.lv


Berlin, Germany

Berlin, Germany


Bildes no objekta Nr 1.:


Bildes no objekta Nr 2.:


Darbs Vācijā!

Citi raksti:


Informācija par Berlīni:

Berlīne ir Vācijas galvaspilsēta. Tā ir lielākā valsts pilsēta, kā arī Eiropas Savienības otra lielākā pilsēta, bet pēc iedzīvotāju skaita kopā ar piepilsētām tā ir tikai astotā lielākā pilsēta. Berlīne atrodas Vācijas ziemeļaustrumos. Caur Berlīni tek Šprē un Hāfeles upes.

Berlīne ir pasaules kultūras, politikas, mediju un zinātņu centrs. Tās ekonomika galvenokārt balstās uz augsto tehnoloģiju rūpniecību un pakalpojumu sektoru. Nozīmīgākās nozares ietver IT, farmāciju, biomedicīnu, inženierzinātni, biotehnoloģijas, elektroniku, satiksmes inženierzinātni un atjaunīgo enerģiju. Berlīne kalpo arī par nozīmīgu dzelzceļa un gaisa satiksmes centru, kā arī tā ir populārs tūristu galamērķis.

Berlīne ir mājvieta slavenām universitātēm, pētniecības institūtiem, orķestriem, muzejiem un sporta komandām. Pilsēta ir labi pazīstami ar saviem festivāliem, daudzveidīgo arhitektūru, naktsdzīvi, mūsdienu mākslu, sabiedrisko transporta tīklu un augstas kvalitātes dzīves līmeni.

Berlīne pirmo reizi dokumentēta 13. gadsimtā. Berlīne ir bijusi Prūsijas Karalistes (1701-1918), Vācijas impērijas (1871-1918), Veimāras republikas (1919-1933) un Trešā reiha (1933-1945) galvaspilsēta. Pēc Otrā pasaules kara no 1949. līdz 1990. gadam Berlīne tika sadalīta divās daļās: Austrumberlīnē un Rietumberlīnē. Austrumberlīne kļuva par Austrumvācijas galvaspilsētu, bet Rietumberlīne kļuva par Rietumvācijas anklāvu, kuru no 1961. līdz 1989. gadam apjoza Berlīnes mūris. Pēc Vācijas atkalapvienošanas Berlīne atkārtoti kļuva par Vācijas galvaspilsētu.

Vairāk iepazīties ar Berlīni varat šeit:

Berlīne — Vikipēdija (wikipedia.org).

Impro Ceļojumi – Berlīne – pilsēta, kas dāvā dzīvesprieku ikvienam

10 interesantas vietas, ko Berlīnē var apskatīt bez maksas – DELFI

25 populārākās tūrisma apskates vietas Berlīnē (ar karti) (sea-and-land.net)

Share This
Zvaniet mums/Call us