personāla atlase un noma

Darbs celtniecībā Rīgā.

 

♥ Atrodamies Latvijas galvaspilsētā Rīgā. Šobrīd Rīga ir arī Pasaules čempionāta hokejā galvaspilsēta. Hokejs Latvijā ir viens no populārākajiem sporta veidiem un tam ir īpaša vieta Latvijas iedzīvotāju sirdīs. Hokeja čempionāts Rīgā notiek no 12 līdz 28. maijam. Par Rīgu parunāsim raksta nobeigumā, bet tagad apskatīsim mūsu paveiktos darbus.

Atrodamies Rīgā, Ķeguma ielā. Esam pabeiguši savus darbus objektā un tie bija: Taisijām iekšdarbus, flīzes, grīdas (lamināts/parkets), sienas, špaktelējām griestus, krasojām, veicām reģipša sienu izbūvi. Aplūkosim bildes, kā arī iepazīsimies ar Latvijas galvaspilsētu – Rīgu!

Ja arī Jums ir nepieciešama mūsu celtnieku palīdzība, lūdzu sazinieties ar mums. Kontaktus varat atrast zemāk ♥

hokejs Rīga

 

  1. Esam Jūs iepazīstinājuši un izstāstījuši kas ir špaktelēšanas darbi un to kvalitātes līmeņi (Darbs Vācijā – Hamburga (u-recruit.lv));
  2. Esam izstāstījuši priekš kam ir vajadzīga špaktelēšana un apskatījuši video (Darbs Vācijā – Leipciga (u-recruit.lv));
  3. Apskatījāmies kā tiek veikta reģipša montāža, sienu apdares darbi (Darbs Vācijā – Brandenburga (u-recruit.lv));
  4. Viesojoties Vācijas galvaspilsētā, Berlīnē, iepazināmies ar reģipša apdares darbiem, kā tie tiek veikti un kāpēc tie tiek veikti (Darbs Vācijā – Berlīne – https://www.u-recruit.lv).

Viens no mūsu veicamajiem darbiem šajā objektā bija flīžu klāšana. Šoreiz apskatīsimies kas tad ir flīzes, kur tās tiek klātas un kāpēc.


Kas ir flīzes?

Kāpēc flīzes tiek klātas?

Flīzes ir multifunkcionāls un gaumīgs apdares risinājums ne tikai virtuvei un vannas istabai, bet arī citām mājokļa telpām. Tā kā flīzes ir viegli stiprināms apdares risinājums, tās iesakām arī izvēlēties birojiem un sabiedriskajām telpām. Arī ar sienas flīzēm var diezgan ātri nosegt lielus laukumus, kā arī noslēpt virsmas nepilnības, izveidojot oriģinālu un skaistu dizainu.

Flīžu izvēlēšana

Izvēloties flīzes, viens no galvenajiem nosacījumiem ir definēt telpas funkcijas. Tomēr tikpat svarīgi ir ņemt vērā to, vai flīzes domātas klāšanai uz sienām vai grīdām. Uz sienām drīkst klāt gandrīz jebkuras flīzes, jo tām nav paredzama mehānisku slodžu iedarbība. Visbiežāk flīzes tiek iedalītas divās lielās grupās – keramiskās un akmens masas flīzes. Akmens flīzes ir piemērotas seguma izveidei ārā, piemēram, uz terasēm, balkoniem un lieveņiem, jo tās ir sala izturīgas, noturīgas pret krasi mainīgiem laika apstākļiem, kā arī tās neplaisā. Savukārt keramiskās flīzes ir piemērotas iekštelpās – vannas istabās, virtuvēs, hallēs. Grīdas flīzēm viena no būtiskākajām īpašībām – lai tās neslīdētu, tāpēc bieži vien grīdu segumos tiek izmantotas mozaīkas tipa flīzes, vai arī lielās plāksnes kombinētas ar maziņām, tā panākot pretslīdes efektu.

Avoti:


Mums joprojām ir nepieciešami darbinieki, varbūt mēs meklējam tieši Jūs!

Darbs Latvijā!

VAKANCE: CELTNIEKS, DAŽĀDAS SPECIALITĀTES.

https://www.u-recruit.lv/celtnieks/
zvaniet mums pa tālruni:
Kontakti Latvijā:
+371 20371071.
e-mail (CV): info@u-recruit.lv


Rīga

Rīga


Bildes no objekta:


Darbs Rīgā!

Citi raksti:


Informācija par Rīgu:

Rīga ir Latvijas galvaspilsēta un galvenais rūpniecības, darījumu, kultūras, sporta un finanšu centrs BaltIjas valstīs, kā arī nozīmīga ostas pilsēta. Ar 627 487 iedzīvotājiem 2020. gadā tā ir lielākā pilsēta Baltijas valstīs un trešā lielākā pilsēta (pēc Sanktpēterburgas un Stokholmas) visā Baltijas jūras reģionā. Rīgas pilsētas platība ir 307,17 km2. Rīgas pilsētas robežās dzīvo aptuveni viena trešdaļa, bet Rīgas aglomerācijā (Rīga un tai piegulošā teritorija, ieskaitot tuvākās pilsētas) vairāk nekā puse (1,07 miljoni) visu Latvijas iedzīvotāju. Rīgas plānošanas reģionā 2010. gada sākumā dzīvoja 1 081 137 iedzīvotāji.

Rīgas vēsturiskais centrs ir iekļauts UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā un ir ievērojams ar jūgendstila arhitektūru, kurai, pēc UNESCO viedokļa, nav līdzīgu pasaulē. Rīga bija viena no 2014. gada Eiropas kultūras galvaspilsētām.

2003. gadā Rīgā notika Eirovīzijas dziesmu konkurss. Vairākkārt Rīgā noticis Pasaules čempionāts hokejā un Eiropas čempionāts basketbolā. 2006. gadā Rīgā notika 19. NATO samits.

Vairāk iepazīties ar Rīgu varat šeit:

Rīga — Vikipēdija (wikipedia.org

Share This
Zvaniet mums/Call us