Darbs celtniecībā Rīgā

 

♥ Atgriežamies Latvijas galvaspilsētā Rīgā. Pasaules čempionāta hokejā ir noslēdzies, mūsu sportistiem iegūstot bronzas medaļas, kas neapšaubami ir ļoti liels sansiegums mūsu sportā. Līksmošana ir nedaudz pierimusi un esam jau nākamā gada čempionāta gaidās.

Ir Ziemsassvētku gaidīšanas laiks un cilvēkiem ir pacilāts noskaņojums, kas liek arī mums sarosīties un padalīties ar Jums ar jauniem paveiktajiem, un gaidāmajiem darbiem tepat mūsu valsts galvaspilsēta.

Rādīt vairāk

Augsta celtne un lieli darbi, tā varētu raksturot šīs dienas raksta tematu (objektu).

Kā ierasts pastāstīsim par veiktajiem darbiem, apskatīsimies bildes no objekta un vēl nedaudz vairāk iepazīsimies ar Rīgu, kā tad tā izskatās ziemas sezonā?

Veicamie darbi objektā: iekšējās apdares darbi. “Dzīvojamas ēkas ar garāžām, Lielirbes ielā 15, Rīgā”. Špaktelējam griestus, krāsojam, veicam reģipša sienu izbūvi.

Ātri, bet galvenais kvalitatītvi!

Ja arī Jums ir nepieciešama mūsu celtnieku palīdzība, lūdzu sazinieties ar mums. Kontaktus varat atrast zemāk ♥

Priecīgus svētkus


  1. Esam Jūs iepazīstinājuši un izstāstījuši kas ir špaktelēšanas darbi un to kvalitātes līmeņi (Darbs Vācijā – Hamburga (u-recruit.lv));
  2. Esam izstāstījuši priekš kam ir vajadzīga špaktelēšana un apskatījuši video (Darbs Vācijā – Leipciga (u-recruit.lv));
  3. Apskatījāmies kā tiek veikta reģipša montāža, sienu apdares darbi (Darbs Vācijā – Brandenburga (u-recruit.lv));
  4. Viesojoties Vācijas galvaspilsētā, Berlīnē, iepazināmies ar reģipša apdares darbiem, kā tie tiek veikti un kāpēc tie tiek veikti (Darbs Vācijā – Berlīne – https://www.u-recruit.lv);
  5. Iepazināsimies kas ir flīzes un kādas labāk izvēlēties veicamajiem darbiem (Darbs celtniecībā Rīgā – https://www.u-recruit.lv).

Darbs Latvijā!

VAKANCE: CELTNIEKS, DAŽĀDAS SPECIALITĀTES.

https://www.u-recruit.lv/celtnieks/
zvaniet mums pa tālruni:
Kontakti Latvijā:
+371 20371071.
e-mail (CV): info@u-recruit.lv


Rīga

Rīga


Bildes no objekta:


Darbs Rīgā!

Citi raksti:


Informācija par Rīgu:

Rīga ir Latvijas galvaspilsēta un galvenais rūpniecības, darījumu, kultūras, sporta un finanšu centrs BaltIjas valstīs, kā arī nozīmīga ostas pilsēta. Ar 627 487 iedzīvotājiem 2020. gadā tā ir lielākā pilsēta Baltijas valstīs un trešā lielākā pilsēta (pēc Sanktpēterburgas un Stokholmas) visā Baltijas jūras reģionā. Rīgas pilsētas platība ir 307,17 km2. Rīgas pilsētas robežās dzīvo aptuveni viena trešdaļa, bet Rīgas aglomerācijā (Rīga un tai piegulošā teritorija, ieskaitot tuvākās pilsētas) vairāk nekā puse (1,07 miljoni) visu Latvijas iedzīvotāju. Rīgas plānošanas reģionā 2010. gada sākumā dzīvoja 1 081 137 iedzīvotāji.

Rīgas vēsturiskais centrs ir iekļauts UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā un ir ievērojams ar jūgendstila arhitektūru, kurai, pēc UNESCO viedokļa, nav līdzīgu pasaulē. Rīga bija viena no 2014. gada Eiropas kultūras galvaspilsētām.

2003. gadā Rīgā notika Eirovīzijas dziesmu konkurss. Vairākkārt Rīgā noticis Pasaules čempionāts hokejā un Eiropas čempionāts basketbolā. 2006. gadā Rīgā notika 19. NATO samits.

Vairāk iepazīties ar Rīgu varat šeit:

Rīga — Vikipēdija (wikipedia.org

Sīkāk: +371 29184154 Watsapp, Viber.

Varat pieteikties vakancei nosūtot savu cv un pieteikumu:

Nosūtīt savu cv

personāla atlase un noma
Share This
Zvaniet mums/Call us