Darba Devējiem (Iesniegt pieteikumu)

  Darba Meklētājiem (Nosūtīt CV)

   personāla atlase un noma

   08.05.2021rekrutēšanas aģentūra TOP Persona

   Ar prieku paziņojam, ka mūsu uzņēmumu “Universal Recruitment” grupa zem vienota brenda “U-Recruit” attīstās un aug!
   Veicam savu darbību Latvijā, Ukrainā, Gruzijā, Uzbekistanā un esam atvēruši kārtējo pārstāvniecību!
   No maija mēneša sākuma aktīvi darbojamies arī Kirgizstānā! Mūsu pārstāvis atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem par šo tirgu, kā arī iespējām piesaistīt speciālistus no turienes! Rakstiet uz email: info@u-recruit.lv

   Lasīt vairāk– šeit 

    

   personāla atlase un noma

   26.06.2020NVA Licence 2020

   Ar prieku paziņojam, ka esam atjaunojuši mūsu licenci darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanā.

   Licence izsniegta: 18.06.2020

    

   personāla atlase un noma

   06.05.2020

   SIA ” Universal Recruitment ” ir reģistrēta būvkomersantu reģistrā.

   Ar šo vēlos paziņot, ka 30.04. SIA Universal Recruitment ir reģistrēta būvkomersantu reģistrā.

   Lai veiktu komercdarbību vienā vai vairākās būvniecības jomās, kā arī arhitektūras vai elektroenerģētikas jomā, komersantam jāreģistrējas būvkomersantu reģistrā.

   personāla atlase un noma

   SIA ” Universal Recruitment ” – LTRK biedrs.

   Svinīgi paziņojam, ka kompānija “Universal Recruitment” ir oficiāli kļuvusi par Latvijas Tirdzniecības kameras biedru !!!

   I can prodly announce that company “Universal Recruitment” is officially member of Chamber of Commerce of Latvia (Latvijas Tirdzniecibas un rupniecibas kamera)!!!

   personāla atlase un noma

   Mūsu Misija – Nodrošināt visaugstākās kvalitātes pakalpojumus personāla atlases un nodarbinātības jomā.
   Uzņēmuma U-Recruit misija – Lielu mērķu sasniegšana. Mūsu kompānija tika reģistrēta, saņēma licenci saskaņā ar Latvijas likumdošanu.

   Lasīt vairāk: – šeit 

   personāla atlase un noma

   Šodien varu diezgan droši pateikt, ka mūsu personāla atlases uzņēmumu grupa “U-Recruit”, kas darbojas Latvijā, Lietuvā, Vācijā, Ukrainā, Gruzijā, Uzbekistānā un citās NVS un ES valstīs, spēj atrisināt jebkura uzņēmuma jautājumus saistībā ar personāla trūkumu!

   Lasīt vairāk: – šeit 

   Medmāsu projekts ir sācies veiksmīgi!

   No 2018 gada 20 līdz 23 martam Latviju apmeklēja pirmā potenciālā medmāsu grupa darbam Vācijā!

   Lasīt vairāk >>

   Ar prieku paziņojam, ka mūsu uzņēmumu “Universal Recruitment” grupa zem vienota brenda “U-Recruit” attīstās un aug!

   Lasīt vairāk >>

   Piedāvājam Jums pesonāla atlases un nomas pakalpojumus. Palīdzēsim ar dokumentu noformēšanu.Arvien biežāk Latvijas un ES valstu presē ir lasāmi raksti par to, ka ir grūti atrast kvalificētu darbaspēku! Mūsu uzņēmumu grupa Universal Recruitment var …

   Lasīt vairāk >>

   SIA „UNIVERSAL Recruitment” ir darbā iekārtošanas kompānija, kura specializējas uz darbaspēka piesaisti no Ukrainas, Gruzijas, Krievijas un citām NVS valstīm, nodrošinot

   Lasīt vairāk >>

   personāla atlase un noma

   05.05.2021

   Darbs Vācijā

   Darbs Vācijā

   Turpinām darbus Vācijā. Esam pabijuši vairākos mūsu objektos un apskatījušies veicamo darbu sarakstus, un bildes. Šoreiz ciemosimies Vācijas pilsētā – Heinsberga. Par šo pilsētu kā ierasts varēsiet palasīt raksta apakšā, bet tagad pastāstīsim par jau paveiktajiem darbiem šajā objektā un parādīsim bildes pirms pārējo darbu uzsākšanas. Pirmajās bildēs varat apskatīties jau paveikto darbu – uzmontēti profili, ielikta vate, pieskrūvēts reģipsis un nošpaktelētas sienas (Tālāk jau darbs būs krāsotājiem). Otrajā bilžu sadaļā varat apskatīt bildes, kur redzams kā izskatās pirms mēs uzsākam darbus (Ir uzlikts profils sienām). Tālāk mūsu darbs ir ielikt vati, aizskrūvēt reģipsi un nošpaktelēt.

   Vairāk lasiet: Darbs Vācijā (u-recruit.lv)

   27.04.2021personāla atlase un noma

   Darbs Vācijā

   Darbs Vācijā

   Atkal esam Vācijas pilsētā Diseldorfa. Šoreiz veicam darbus jaunceltnē, objekta (koridora) kopplatība 143.kv.m. Liekam sienu profilus, pēc tam veiksim 2 līmeņu griestu profilu montāžu, reģipša pieskrūvēšanu 1 slānis un špaktelēšana. Kvalitāte Q2 pēc Knauf un Vācijas standartiem. Paredzamais laiks uz darbu veikšanu: 3 dienas. Veicam darbu ātri un kvalitatīvi.

   Vairāk lasiet: Darbs Vācijā (u-recruit.lv)

   15.02.2021
   personāla atlase un nomapersonāla atlase un nomaDarbs Vācijā

   Darbs tupinās un uzsākam atkal jaunu objektu. Veicam remontu veikala telpās tirdzniecības centrā, Vācijas pilsetā Dormagen. Objektu kļūst arvien vairāk un mums līdz ar to ir vajadzīgi jauni darbinieki. Ja atbilstat sludinājumā minētajām prasībām, sūtiet savu CV vai zvaniet. Labprāt atbildēsim uz Jūsu jautājumiem un sīkāk izstāstīsim par šo un citām aktuālajām vakancēm.

   Vairāk lasiet: Darbs Vācijā (u-recruit.lv)

   30.03.2021personāla atlase un noma

   Darbs Vācijā

   Darbs Vācijā

   Esam atgriezušies Vācijas pilsētā – Diseldorfa. Iepriekšejo reizi šeit viesojāmies, jo veicām darbus vienā no pilsētas viesnīcām. Šoreiz darbus veicam jaunā objektā. Sadarbībā ar mūsu partneriem būvējam māju. Veicamie darbi: mūrēšana, bloku likšana, armēšana un betonēšana. Bildēs varat apskatīties kā objektā izskatās darbu veikšanas procesā. Noteikti padalīsimies ar Jums ar bildēm arī pēc darbu pabeigšanas.

   Vairāk lasiet: Darbs Vācijā (u-recruit.lv)

   04.02.2021
   personāla atlase un nomaРабота за рубежом

   Ir sācies jauns gads un arī mēs nestāvam uz vietas. Esam uzsākuši vairākus objektus Vācijā. Mūsu darbinieki veic sekojošus darbus: Taisa reģipša sienas (metālkonstrukcijas, reģipsis, špaktelēšana), krāsošana. Mūsu darbinieki strādā gan Ķelnē, gan Oberhauzenē, Bad Bentheimā, Manheimā.

   Vairāk lasiet: Darbs Vācijā (u-recruit.lv)

   29.03.2021
   personāla atlase un noma

   Darbs Vācijā

   Darbs Vācijā

   Esam atkal Vācijā un neskatoties uz COVID 19 pandēmiju, ievērojot visas likuma normas, turpinām darbus. Šoreiz esam Vācijas pilsētā Hamburga. Darbus uzsākām kādā no pilsētas Privātajām klīnikām. Nē, nē, neuztraucieties, viss ar mums ir kārtībā un visi esam veseli.
   Veicam pilnu iekšējo apdari.

   Vairāk lasiet: Darbs Vācijā (u-recruit.lv)

   11.02.2021
   personāla atlase un nomaDarbs Vācijā

   Šodien mēs esam uzsākuši jaunu objektu Vācijas pilsetā Esenē. Darbi tiks veikti biroju ēkā. Veicamie darbi: Taisām reģipša sienas (metālkonstrukcijas, reģipsis, špaktelēšana), krāsošana. Pēc šī etapa plānojam veikt starpsienu izbūvi ap visu ēku.

   Vairāk lasiet: Darbs Vācijā (u-recruit.lv)

   17.02.2021
   personāla atlase un noma
   Darbs Vācijā

   Darbs Vācijā

   Mēs pārceļamies uz jaunu pilsētu. Šoreiz esam Vācijas pilsētā – Diseldorfa. Šonedēļ mēs uzsākam darbus jaunā objektā – Viesnīca, kas sastāv no 4 korpusiem. Objekts atrodas netālu no pilsētas dzelzceļa stacijas. Patreiz mēs strādājam vienā no korpusiem. Mūsu darbu specifika nav mainījusies. Taisam reģipša sienas (metālkonstrukcijas, reģipsis, špaktelēšana). Ir plānots veikt darbu visā viesnīcā, taču tam mums ir vajadzīgi papildus darbinieki. Mēs gaidām Jūsu CV!

   Vairāk lasiet: Darbs Vācijā (u-recruit.lv)

   13.02.2021
   personāla atlase un nomaDarbs Vācijā

   Šodien pabeidzām darbu mūsu objektā Vācijas pilsētā Bad Bentheim. Taisījām reģipša sienas (metālkonstrukcijas, reģipsis, špaktelēšana). Darbus objektā veicām kvalitatīvi un savlaicīgi. Klients ir apmierināts un mēs jau dodamies uz jaunu objektu citā pilsētā. Drīz mēs Jums par to pastāstīsim.

   Vairāk lasiet: Darbs Vācijā (u-recruit.lv)   Mūsu partneri

   Share This